Ar reikalingas igaliojimas steigiant UAB?

Apima visus verslo teisinius santykius

Ar reikalingas igaliojimas steigiant UAB?

Standartinė Widmas » 2008-06-25 08:48

Sveiki,

Žmogus manęs paprašė įsteigti UAB (atlikti visus reikiamus formalumus pas notarus, banke, registru centre ir t.t.), bet aš esu fizinis asmuo, o taip pat ne akcininkas. Steigimo sutartyje gi būna norodyta, kas yra atsakingas už įmonės steigimą.

Kaip dabar man būtų geriau pasielgti? Sakykime jeigu aš taip pat prisidedu prie įstatinio kapitalo ir įsigiju 1 akciją, sutvarkau įmonės steigimo reikalus. O kai jau įmonė bus įkurta, tą akciją tiesiog parduodu. Ar įmanoma toks būdas? O gal turite kitokių minčių?

Jeigu kur nors forume yra apie tai parašyta, prašau nurodykite kur, nes aš neradau :)

Ačiū
Vartotojo avataras
Widmas

Standartinė Andrius » 2008-06-25 09:09

Reikalingas įgaliojimas įformintas pas notarą, kainuos apie 30 Lt. Taip pat galima steigimo sutartyje save nurodyti kaip asmenį galinti atlikti tuos išvardintus veiksmus. Bet jeigu jau tokie paprasti klausimai iškyla, tai gal tegu tas žmogus kreipiasi į tuos kas išmano ir viską jam sutvarkys ir nebrangiai ir be problemų. Nes dokumentų parengimas irgi nėra paprasta užduotis.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė Widmas » 2008-06-25 09:18

Visus dokumentus reikalingus įmonės steigimui aš turiu, nes savo įmonę steigiau.

Ačiū Andriau už atsakymą :)
Vartotojo avataras
Widmas

Grįžti į Verslo ir komercinė teisė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių