Press "Enter" to skip to content

Ar verta pradėti internetinę prekybą be patikimų tiekėjų?

Ruošiatės pradėti internetinę prekybą? Tuomet turite žinoti, kad svarbiausia rasti patikimus partnerius, kurie galėtų tiekti prekes palankiomis sąlygomis. Pradėti internetinę prekybą be tiekėjų labai rizikinga, kadangi juos rasti nėra paprasta. Visų pirma, tiekėjų yra daug, tačiau tik dalis jų nori bendradarbiauti sąžiningai. Likę siunčia pažeistas prekes, nepriima prekių atgal ir delsia su prekių pristatymais. Deja, bet pradedant verslą be patikimų tiekėjų reikia iš karto nusiteikti, kad verslas nebus sėkmingas.

Kur rasti patikimus tiekėjus?

Tiekėjų kontaik neretai būna nepatikimi ir todėl tenka susidurti su problemomis, jeigu neturite atsarginių tiekėjų. Dėl to, visų pirma, turite atkreipti dėmesį į tai, jog visada reikia pasirinkti daugiau nei vieną tiekėją. Tokiu būdu, jeigu kažkas nepasisektų, turėsite atsarginį variantą. Kitas dalykas, kuris jums svarbus, kur apskritai ieškoti tiekėjų? Bet kada galite ieškoti socialiniuose tinkluose ar forumuose, tačiau ar jie bus patikimi? Greičiausiai bus nepatikimi, kadangi patikimų tiekėjų kontaktus gauti sudėtinga, nes nei vienas sėkmingas verslininkas nenorės jais dalintis. Tad kaip gauti tiekėjų kontaktus? Nusipirkti. Tokiu būdu ne tik gausite kontaktus, bet ir išsamią informaciją, kurios reikės norint bendradarbiauti.

Kiek kainuoja kontaktai?

Tiekėjų kontaktai kainuoja skirtingai. Konkrečios kainos nėra, kadangi tai priklauso ne tik nuo to, kurios šalies tiekėjus pasirinksite, bet ir kitų dalykų. Kartais brangiau mokėti reikia vien dėl to, kad tiekėjai ne tik patikimi, bet ir siūlo ypač konkurencingas kainas. Neretai pasitaiko, kad kai kurie siūlo pigius tiekėjų kontaktus, tačiau jie būna arba netikri, arba jau seni ir nebenaudojami.

Kaip susigrąžinti pinigus, jeigu kontaktai netikri?

Ką daryti, jeigu nurodyti kontaktai nėra tikri? Tokie atvejai pasitaiko, jeigu perkate iš nežinomo šaltinio, tačiau nereikia nusiminti. Visų pirma, pasidomėkite, kodėl kontaktai nėra tikri. Gal tiesiog ne taip kažką supratote ir pardavėjas jums paaiškins, kaip susisiekti pagal nurodytus kontaktus ir susipažinti su tiekėjais. Jeigu matote, kad pardavėjas išsisukinėja, paprašykite, kad grąžintų pinigus.